10 سایت برتر ایران

10 سایت برتر ایران

1397/11/03

بر اساس آخرین رنک بندی سایت Alexa.com نسبت به سایت هایی که در ایران بازدید بسیار بالایی (به صرفا از لحاظ طراحی سایت) دارند از 10 سایت زیر به عنوان برترین این رنکبندی در ایران یاد شده است:

بر اساس آخرین رنک بندی سایت Alexa.com نسبت به سایت هایی که در ایران بازدید بسیار بالایی (به صرفا از لحاظ طراحی سایت) دارند از 10 سایت زیر به عنوان برترین این رنکبندی در ایران یاد شده است:

 

1- Google.com : گوگل که برترین موتور جستجوی دنیا را ارائه کرده است و به همراه آن سرویس های بسیار زیادی از جمله Gmail را به کاربران ارائه می دهد و عموم خدمات این شرکت به صورت رایگان ارائه می شود در صدر این رنک بندی قرار دارد.

 

2- Yahoo.com : یاهو هم همانند گوگل یک موتور جستجو می باشد و سرویس های دیگری را نیز ارائه می دهد که سرویس ایمیل یاهو بنظر میرسد تاثیر بیشتری برای این شرکت در رنکینک الکسا داشته است و مخاطبین ایرانی از آن زیاد استفاده می کنند.

 

3- Blogfa.com : یکی از قدیمی ترین و بهترین سرویس های وبلاگ نویسی در ایران بلاگفا می باشد که از سال 1383 شروع به فعالیت نموده است و به عنوان اولین سایت ایرانی در رنکینگ الکسا جای گرفته است.

 

4- Varzesh3.com : ورزش سه نیز یکی از محبوبترین سایت های خبر رسانی می باشد که به صورت اختصاصی به اخبار ورزشی ایران و خارج از کشور می پردازد.

 

5- Aparat.com : آپارات یک سرویس ویدئویی می باشد که امکان این را به کاربران ارائه می دهد که بتوانند ویدئو های خود را در آن به اشتراک بگذارند.

 

6- Digikala.com : دیجیکالایی که با بهینه کردن فرایند فروش اینترنتی توانست جایگاه محبوبی در میان مردم پیدا کند،ابتدا با فروش کالای دیجیتال پا به عرصه گذاشت و امروزه سایر کالاها را به دسته بندی خود اضافه نموده است.

 

7- Mihanblog.com : میهن بلاگ هم همانند بلاگفا یک سرویس وبلاگ نویسی می باشد که پس از بلاگفا شروع به فعالیت نمود.

 

8- Ask.com : موتور جستجوی Ask نیز همانند گوگل در زمینه جستجو نیز خدمات خوبی را ارائه می دهد.

 

9- Facenama.com : فیس نما به عنوان یک شبکه مجازی اقدام به سرویس دهی خدمات مجازی برای کاربران خود می نماید.

 

10- Sanjesh.org : سایت سنجش که متعلق به سازمان سنجش آموزش کشور می باشد در زمینه اطلاع رسانی کنکور ، فعالیت بیشتری را دارا می باشد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

نظر خود را بنویسید